Zpět na výpis kurzů

Internet pohledem lídra - kurz pro střední a vyšší manažery

Délka kurzu: 1/2 den zkrácená varianta - 1 den kompletní varianta
Cena: 9,9 tis. Kč + DPH zkrácená varianta, 15,9 tis. Kč + DPH kompletní varianta

Tento kurz Vám pomůže pochopit, co má a nemá manažer dělat pro to, aby nebyl lídrem jen v reálném životě a přitom na internetu nebyl „nahý“, a to mnohdy i doslova.

Internet z pohledu orla. Orel nemusí znát vše do posledního detailu, ale musí si uchovat nadhled a přehled. Je v pozici, kde má šanci vidět vše, co se pod ním děje, aby v pravý čas zareagoval a spustil se pro kořist.

Pro orla je důležité pochopit, co se děje pod ním, aby se sám nestal kořistí a zároveň zajistil přežití své a svých blízkých.

Lídr si dnes nemůže dovolit ignorovat svoji virtuální identitu, ideálně by ji měl mít plně pod kontrolou a tento kurz Vám ji pomůže pevně uchopit do vlastních rukou.

Kurz Vám zároveň ukáže, jak se profesionálně prezentovat vůči zákazníkům a partnerům prostřednictvím internetu a nástrojů, které poskytuje.

Témata

Po absolvování kurzu byste měli být schopni lépe využívat internet pro řízení a zlepšení výkonu Vašeho týmu, oddělení či firmy a získat přehled nad aktuálními trendy, úspěšnými projekty v kontextu Vašeho zaměření.